MENU

2023-01-23 Comments (0) Views: 349 Blog

Poznań w 3 dni i specjalna wiadomość dla turystów z małopolski

Poznań zyskał niedawno nowe połączenie lotnicze z Krakowem. Ze stolicy Małopolski można teraz dotrzeć do Pyrlandii w około godzinę. To świetna wiadomość dla Poznania, który może zostać na nowo odkryty przez mieszkańców z południa Polski. Aglomeracja krakowska i całe województwo również zyskuje! Stary Rynek i poznańskie koziołki, rogale świętomarcińskie i Międzynarodowe Targi Poznańskie są na wyciągnięcie ręki!

Z tej okazji napisałem specjalny artykuł dla Magazynu Arigate, który podróżuje wraz pasażerami na pokładach samolotów z Krakowa do Poznania. To gotowy pomysł na 3-dniowy pobyt w Poznaniu, podczas którego zobaczycie, to co miasto ma do zaoferowania najlepszego.

Moja propozycja płynie wprost z doświadczenia z pracy przewodnika po Poznaniu. Po oprowadzeniu setek grup i turystów indywidualnych, mogę śmiało powiedzieć, że wiem, co w Poznaniu naszym gościom naprawdę się podoba. Dlatego jestem przekonany, że dzięki temu artykułowi, wy również spędzicie ciekawie czas w moim mieście.

Poza najważniejszymi miejscami, które każdy, kto przyjeżdża do Poznania musi zobaczyć, piszę również o mniej oczywistych sprawach. Wielkopolanie mają swoją wspaniałą regionalną kuchnię. Z tego teksu dowiesz się, co warto spróbować. Będzie też kilka słówek pochodzących z naszej lokalnej gwary, mogą się przydać się np. podczas zakupów.

Gdzie zrobić zakupy w Poznaniu – o tym też piszę w swoim artykule! Podaję także przykłady interesujących, ale mniej znanych atrakcji turystycznych, wstaw multimedialnych i inne ciekawostki. Udane lektury i do zobaczenia na spacerze po Poznaniu!

PDF z artykułem do pobrania tutaj!

Likn bezpośredni: https://www.krakowairport.pl/storage/2022-11/airgate-3-22-16673903508muJT.pdf

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.