MENU
Szkolenie i spacer z pracownikami Straży Miejskiej

2017-07-12 Comments (0) Views: 722 Blog

Szkolenie i spacer z pracownikami Straży Miejskiej

Strażnik Miejski jest osobą, u której szukamy pomocy. Mieszkańcy zwracają się do niego z prośbami o rozmaite interwencje, ale dla przyjezdnych i turystów najczęściej bywa… nieocenionym źródłem informacji!

Niejednokrotnie traktujemy Strażników Miejskich, jako osoby najbardziej zorientowane w mieście. To oni każdego dnia odwiedzają ulice centrum, wiedzą co i gdzie się dzieje. Pomimo, że nie jest to ich najważniejsza misja, poznańscy strażnicy miejscy chętnie dzielą się swoją wiedzą o mieście.

Czujemy się zagubieni, nie wiemy, jak dojść w dane miejsce – strażnicy podpowiedzą, jak najłatwiej i bezpiecznie dotrzeć do celu. Turyści niejednokrotnie przemierzając Poznań, poszukują opisanych w przewodnikach atrakcji – tutaj też pomogą poznańscy strażnicy miejscy!  

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT), zorganizowała specjalne szkolenie z oferty turystycznej Poznania, składające się z krótkiego wykładu i specjalnego spaceru z przewodnikiem, który z przyjemnością poprowadziłem. Dzięki temu nasi strażnicy miejscy, do których turyści chętnie kierują swoje pytania, stali się prawdziwymi ambasadorami naszego miasta. Zachęcamy turystów do korzystania  z pomocy naszych strażników!

Comments are closed.