MENU

2015-01-18 Comments (0) Views: 1156 Blog

Spacer z pracownikami branży hotelarskiej

Poznańskie hotele od kilku lat notują systematyczną i wyraźną tendencję wzrostową sprzedaży oferowanych miejsc noclegowych. Obłożenie wynosi obecnie ok. 70% rocznie. Oznacza to, że Poznań z roku na rok odwiedza coraz więcej osób!

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT), chcąc wyjść naprzeciw potrzebom coraz liczniejszych gości odwiedzających nasze miasto, wspiera pracowników poznańskiej branży hotelarskiej. Jednym z ostatnich działań, było stworzenie możliwości poznania głównych atrakcji miasta i odwiedzenie najważniejszych turystycznych przestrzeni Poznania z przewodnikiem.

Dzięki temu dobrze poinformowany personel, który sam skorzystał z usług profesjonalnych przewodników i odwiedził najważniejsze atrakcje, przekazuje swoim gościom aktualne i najciekawsze informacje o mieście.

W tym roku odwiedziłem z pracownikami poznańskich hoteli trzy najważniejsze przestrzenie historyczne, do których najczęściej zaglądają turyści: Ostrów Tumski, Stary Rynek i Dzielnicę Cesarską. To właśnie tam znajduje się większość spośród poznańskich atrakcji, które każdy turysta powinien zobaczyć! To także rejony miasta o największym potencjale rekreacyjnym i rozrywkowym. Tu działają kawiarnie, restauracje, puby, tu znajdują się miejsca oferujące rodzinom z dziećmi możliwość spędzenia wolnego czasu.

Po ciekawym spacerze i wymianie doświadczeń z pracownikami branży hotelarskiej, pozostaje mi tylko zaprosić państwa do korzystania z usług poznańskich hoteli!:)

Tags: ,

Comments are closed.